Szkoła przetrwania

Wycieczka integracyjna klas 1A i 1B.
Jaki poniedziałek, taki cały tydzień...
tak powinno brzmieć nasze motto po wycieczce do Runowa. Wycieczce, której głównym celem była integracja zespołów klasowych. Wyprawie, której oprócz wspaniałej, letniej aury towarzyszyły uśmiechy i wspaniały nastrój.
Uczniowie klas 1a oraz 1b wraz wychowawcami - Anną Krzyważnią i Martą Burzyńską, opiekunami: księdzem Hubertem oraz praktykantem Remigiuszem, wzięli udział w kilkugodzinnym programie animacyjnym poprowadzonym przez przemiłą kadrę Runowo Team. Zabawa oparta była na znanych wszystkim grach terenowych wzbogaconych elementami maskowania i survivalu, podczas których uczestnicy sami kreowali zasady gry. Uczyliśmy się współpracy, działania w grupie i przełamywaliśmy bariery, by tworzyć jak najlepszy, zgrany i tolerancyjny zespół. Po Bitwie o flagę i po powrocie z lasu, przy pięknym Pałacu pod Bocianim Gniazdem, czekały na nas dodatkowe atrakcje - ścianka wspinaczkowa dla odważnych, plac zabaw, na którym bawiliśmy się, jak dzieci, boisko do siatkówki, na którym rozegraliśmy pierwsze spotkanie. Mogliśmy się również posilić, ponieważ zadbano o przygotowanie ogniska i tradycyjnych kiełbasek. Z pełnymi brzuchami, zrelaksowani, wysłuchaliśmy ciekawostek o okolicy i legendy związanej z dawnymi właścicielami posiadłości. Pospacerowaliśmy po okolicy oglądając przy okazji stadninę koni i podziwiając jej pięknych mieszkańców.
Słońce, letnia i radosna atmosfera sprzyjały wypoczynkowi. Pozytywnie zaskoczeni malowniczością miejsca i zrelaksowani, z piosenką na ustach wróciliśmy do Słupska.
Wydaje nam się, że jeszcze tam wrócimy :-)

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ