Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 2024

W miniony piątek w sali kinowej naszej szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych IV LO.  

Świadectwa, które otrzymali tegoroczni Absolwencji są dowodem ich ciężkiej pracy, poświęcenia i determinacji, której nie sposób przecenić. Dlatego też niech każdy ich sukces będzie powodem do dumy i radości dla nich samych, ich rodziców oraz dla nas wszystkich jako społeczności szkolnej. W chwilach, kiedy nasza Młodzież trzymała w dłoniach świadectwa ukończenia liceum, tarcze szkolne, certyfikaty Akademii Apple i upominki, na twarzach malowały się nie tylko uśmiechy, ale także wzruszenie i duma. Takie chwile pokazują, że droga edukacyjna była nie tylko wyzwaniem, ale także niezwykłą przygodą, w której pokonali liczne przeszkody i osiągnęli wyznaczone cele.

Drodzy Absolwenci, dziękujemy Wam za Waszą obecność, za Wasz wkład i za te niezapomniane chwile, które razem przeżyliśmy. Niech ta uroczysta ceremonia będzie tylko początkiem Waszej długiej drogi do sukcesu i spełnienia.

galeria maturzysci2024

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ